Asko nábytek

vydáno 06.09. 2013 • Zajímavosti

Asko nábytek patří mezi jednu z největších firem, zabývajících se prodejem nábytku a bytových doplňků u nás.  Může za to nejen již patnáctileté působení firmy u nás, ale i jedna z nejrozmanitějších nabídek nábytku za rozumnou cenu. Samotná firma má svojí „domovskou stáj“ u německé obchodní skupiny Firmengruppe Bozkurt.  V Německu potom  Asko vlastní již šest svých poboček. Firma ale stále rozšiřuje své působiště i u nás, ačkoliv zde již má neuvěřitelných devět prodejních center. Díky tomu se stále zvyšuje počet zákazníků firmy, který za patnáct let její existence stoupl až k neuvěřitelnému číslu 1,25 milionu. Viditelnou výhodou Asko nábytku je tedy ta skutečnost, že za ním zákazník nemusí jezdit vzhledem k četnosti jeho prodejen příliš velkou vzdálenost ve srovnání s jinými konkurenčními firmami.

Největším důvodem tak vysoké návštěvnosti je ale samozřejmě velmi široký sortiment nábytku a bytových doplňků v nejednom provedení. Asko se totiž nezaměřuje pouze na ten nejmodernější design dnešní doby, ale prodává a vyrábí i nábytek hodící se do klasických interiérů, vhodnější pro zákazníky konzervativnějšího vkusu. V Asku si tím pádem přijdou na své jak mladí lidé, kteří si hodlají zařídit zcela nový byt, tak ti starší, kteří hledají vhodné doplňky pro úpravu svého zavedeného domácího interiéru.

Asko ale myslí nejen na vybavení rodinných domků a bytů. Firma totiž nabízí i kancelářský nábytek včetně jeho doplňků. Zákazníky firmy Asko tedy nejsou pouze rodiny s dětmi, ale i menší rodinné firmy či větší nadnárodní podniky, které si z nabídky sortimentu mohou taktéž vybrat nábytek různorodého designu. Důkazem obrovského výběru může být i rozloha prodejen, která činí v průměru neuvěřitelných 5000 m2. Na zhruba takto velké ploše zákazník najde vše, co potřebuje pod jednou střechou. Nejde zde pouze o nábytek, ale i o bohatý výběr různých doplňků a dalšího zboží v tzv. buticích, které jsou součástí všech prodejen. Všechny tyto zmíněné druhy nábytku všem vyhovují tedy nejen díky své různorodosti, ale i díky velmi výhodným cenovým relacím, které jsou uzpůsobené finančním možnostem nejednoho zákazníka.

Samozřejmostí je pohodlný výběr zboží doma pomocí katalogu, který obsahuje vždy nabídku toho nejaktuálnějšího sortimentu. Poté, co si zákazník z pohodlí domova vybere zboží ke koupi, ale stále si ještě není svým rozhodnutím jistý, může využít poradenství u zkušených asistentů firmy, nebo se zeptat v zákaznickém servisu, který je součástí každé prodejny. Pokud se po odborné poradě definitivně rozhodne zboží koupit, má k dispozici hned několik platebních možností:  v prodejnách je samozřejmě možné platit kartou či v hotovosti, firma navíc nabízí úvěrový prodej, který vychází vstříc zákazníkovi a jeho finační situaci. Po zaplacení zboží Asko může zařídit  následnou dopravu a montáž nábytku.

Pokud se tedy rozhodnete vybavit si vaše staré či nové obydlí  nábytkem dle vlastního vkusu a ještě navíc  za dobrou cenu, zkuste to právě u Asko nábytek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články