Praha volá! Nové šance k modernímu bydlení se nabízí na Praze 4, 5 a 9

vydáno 31.08. 2015 • Zajímavosti

Uvažujete o tom, že se natrvalo usadíte v Praze? Chtěli byste nový moderní byt, příjemné okolí a užívat si všechny vymoženosti velkoměsta? Pokud ano, dnes se na vás usmálo štěstí. Představujeme top 3 projekty, které nabízí anebo nabídnou úžasné bydlení na velmi lukrativních místech.

1.  Oblíbená Praha 4 a projekt Tandem

Pokud nepotřebujete bydlet okamžitě, vaší pozornost si určitě zaslouží plánovaný developerský projekt Tandem Modřany, který vznikne v oblíbené čtvrti na Praze 4. Tato lokalita je známá svou poklidnou atmosférou a současně bohatými možnosti kulturního a především sportovního vyžití. Výstavba nového projektu má začít v druhé polovině letošního roku a dokončena má být v druhé polovině roku 2017. Nové byty v Praze 4 budou koncipovány tak, aby nabídly maximum prostoru. V nabídce bude celkem 76 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Největší byty nabídnou až 90 m2 obytné plochy.

2.  Bydlení budoucnosti na Smíchově

Velmi zajímavý projekt má vzniknout na pražském Smíchově. Plánována je revitalizace starého Smíchovského nádraží. Vyrostou zde moderní novostavby Praha 5, které nabídnou stovky bytů a současně i prostory pro komerční využití. Projekt Smíchov City je jedinečný svou velikostí. Novou tvář dostane plocha o rozloze 200 000 m2. Kromě domů je počítáno i s vytvořením klidových zón plných zeleně. Tento projekt je nyní ve fázi projektových příprav.

3.  Jedinečná šance na nákup pozemků

Chcete-li bydlet v Praze v rodinném domě, nesmí vám uniknout aktuální nabídka s pozemky Praha 9. Pozemky se nachází v Dolních Počernicích a vybírat je možné z 62 parcel o výměrách od 302 do 903 m2.

TIP: Pokud o bydlení v Praze máte zájem, nenechávejte nic náhodě. Zjistěte si včas, kolik vám banka půjčí a nechte si úvěr předem schválit. Pomůže vám to rychle reagovat na nabídky. Ještě než zamíříte do banky, přečtěte si ještě tento článek. Dozvíte se, na co si dát při zařizování hypotečního úvěru pozor.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články