Spokojenost v životě závisí také na kvalitním bydlení

vydáno 28.12. 2018 • Tipy a rady

Není žádným tajemstvím, že spokojenost člověka je přímo napojena na to, v jakém prostředí právě žije. Pokud se ve svém nynějším působišti necítíte dobře, rozhodně byste měli přemýšlet o změně. Nebaví vás už pod okny svých pražských bytů neustále poslouchat ruch velkoměsta a nemít v podstatě žádnou možnost vyjít ven, aniž byste museli zakopávat o obrovskou masu lidí, která ulicemi našeho hlavního města denně prochází? V nejbližší době se vám možnost potřebné změny opravdu naskytne.

Nově vznikající rezidence uprostřed Prahy

Pokud celý svůj dosavadní život toužíte po místě, kde se skloubí městský život s přírodou, jste při čtení těchto řádků na správném místě. V Praze 4 - Michle totiž vzniká zcela jedinečný projekt, který vám vaše sny dokáže splnit. Bavíme se o Rezidenci Hadovitá, jež bude umístěna na michelském svahu.

Již brzy bude potenciálním zájemcům o nové domácnosti představeno 76 bytů (jednopokojových až čtyřpokojových) a ateliérů, které nabídnou moderní bydlení plné světla, komfortu a prostoru. Vše bude navíc doplněné o vynikající občanskou vybavenost v blízkém okolí, takže kvůli škole, obchodu, restauraci nebo cestě na autobusovou zastávku nebudete muset chodit nikam daleko.

Mezi další benefity spojené s byty k prodeji v Praze 4, se budou řadit například:

  • terasy, balkony, předzahrádky a lodžie připojené k jednotlivým bytům
  • možnost využívání garážového stání vašich automobilů
  • využívání sklepních kójí

Rezidence Hadovitá vás na první pohled okouzlí

Při pohledu na první digitální nákresy se do bydlení v Rezidenci Hadovitá jistě zamilujete. Předpokládá se, že o nové byty v Praze Michli bude opravdu enormní zájem, proto se snažte co nejčastěji kontrolovat jejich oficiální stránky, aby vám náhodou spuštění prodeje bytů neuteklo a s tím i možnost krásného bydlení uprostřed Prahy, které jen tak někde neseženete.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články