Moderní vila je elegantní bydlení a obklopení se luxusem

vydáno 28.12. 2018 • Tipy a rady

Vnímání termínu vila je určitě ve společnosti různorodé. Mnoho lidí se zájmem o historii si představí klasickou prvorepublikovou stavbu, jež by si vyžádala značnou rekonstrukci a vytápění během zimy je nesmírně drahé. Existuje však i jiné řešení, protože současné stavby, které spadají do kategorie vil, jsou více ruku v ruce s dobou. Ta si žádá úsporu energií, ale také vzdušnost a nenucenou eleganci. Půjdete do toho?

Žít ve vile je zážitek doslova každý den

Budete si připadat jako v pohádce, protože luxusní vily nabídnou zázemí, o jakém se vám dosud snad ani nesnilo. Samozřejmě ale nejde jen o nějakou prvoplánovou okázalost, která by neměla svůj pečlivě promyšlený účel. Naopak, pozemky jsou zasíťované a příjezdová cesta je připravena pro váš vůz, stejně jako garážové stání.

Samozřejmostí je nejen terasa s výhledem, ale i nádherná zahrada, určená pro růže nebo okrasné dřeviny, ze kterých si vypěstujete skutečnou pýchu. Patrová novostavba je také velmi úspornou v ohledu energií, do centra Prahy také nemusíte jen autem, ale výborné spojení nabídnou také linkové autobusy. Stačí jen krátká procházka k nejbližší zastávce.

Stále ještě máte možnost, tak neváhejte!

Jaké vily na prodej jsou ještě k mání? Nabídka je stále zajímavá, ale s postupujícím časem se samozřejmě tenčí. Vždy podle toho, jak si zájemci zamluví nemovitosti pro sebe. Prostředí Prahy 5, Chuchle je uprostřed přírody, všudypřítomná zeleň zajistí perfektní relaxaci.

Výhled na hlavní město jako na dlani, prvotřídní vybavení a práce předních českých architektů. Komfortní bydlení je tak přímo nadosah. Teď už jen zbývá promyslet, kde budete v okolí Prahy trávit volné víkendy. Možná pro vás máme pár zajímavých tipů? Ostatně, není divu, Praha je přeci městem, které nikdy nespí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články