NA VACKOVĚ: Na nové byty na Praze 3 se vyplatí počkat!

vydáno 31.08. 2015 • Zajímavosti

Rozhodli jste se, že se v dohledné době přestěhujete do nového bytu a zaujaly vás aktuální developerské projekty v hlavním městě? Pokud máte spadeno na bydlení v Praze, nesnažte se nic uspěchat a důkladně promyslete výběr bytové jednotky i lokality, ve které se nachází.

Vyžadujete-li od svého budoucího bydlení nadstandardní parametry, pak se vám vyplatí počkat na nové byty Žižkov, které budou k mání v rámci právě vznikající rezidence NA VACKOVĚ. V čem bude nový počin od úspěšného developera Metrostav Development jedinečný?

Rezidenci postaví zkušený developer

Metrostav Development má na kontě několik atraktivních projektů, za které sklidil nejedno významné ocenění. Za zmínku stojí Alfarezidence, která v lokalitě Žižkova vznikala v letech 2006 – 2011. A že si developer opět vybral Prahu 3, rozhodně není náhoda. Postupně zde vzniká nové moderní centrum hlavního města, které obyvatelům nabízí unikátní spojení klidné atmosféry, vynikající občanské vybavenosti a bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití.

Vraťme se však k rezidenci NA VACKOVĚ, která vyrůstá kolem ulice Olgy Havlové. Byty na Praze 3 jsou určeny pro široké spektrum obyvatel a na své si přijdou jednotlivci, mladé páry i početnější rodiny. Ať už hovoříme o dispozičně menších bytových jednotkách 1+kk nebo největších bytech 4+kk, všechny byly navrženy s ohledem na praktické rozvržení, vzdušnost a optimální prosvětlení. Více než 200 bytů ve třech budovách bude na prodej v roce 2017 a rozhodně se na ně vyplatí počkat.

Koncept projektu NA VACKOVĚ

Za projektem NA VACKOVĚ stojí zkušení profesionálové ze studia MS Architekti, kteří se postarali o originální pojetí exteriéru. Budovy mají asymetrický a členitý charakter a ustupují od boční linie ulice. Na druhou stranu do okolí perfektně zapadají a nijak nenarušují osobitou atmosféru, která zde panuje.

Co se týče okolí, nachází se zde několik parků jako Židovské pece a na Balkáně, cyklostezky, oblíbené Kino Aero a několik známých památek. Další informace najdete na byty.navackove.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články