Sconto nábytek

vydáno 07.09. 2013 • Zajímavosti

Sconto nábytek se řadí mezi jednu z největších společností, která se zabývá výrobou a prodejem nábytku. Hlavní sídlo firmy se nachází v sousedním Německu, neboť Sconto je dceřinou společností Möbel Walther AG, Gründau. Sconto tedy neexistuje pouze u nás, ale vlastní prosperující pobočky i za hranicemi Čech. Díky této mezinárodní zkušenosti firma ví, jak zákazníkovi vyhovět v jeho bytových přáních.

Hlavní kritériem nákupu a prodeje u společnosti Sconto je totiž v první řadě její rozmanitost – zákazník si zde může vybrat z různých druhů a tipů nábytku. Pokud někdo navíc nedůvěřuje zahraničním výrobcům a radši nakupuje vyloženě české produkty – Sconto mu také vyjde vstříc, protože jako jedna z mála takových firem nabízí jak zahraniční, tak kvalitní české produkty. Oba druhy zboží lze navíc zakoupit za obdobnou cenu, zákazník tedy není  při výběru nábytku nijak omezován cenou výrobku. Ta se orientuje čistě na zákazníka a snaží se i přizpůsobit jeho finanční situaci. Samozřejmostí je zde splátkový prodej, platby kartou a jiné, v dnešní době již standardní služby.

A co vlastně Sconto konkrétně nabízí? Označení „nábytek“ je totiž velmi obecné. Pod tímto pojmem firma nabízí veškerý sortiment do různých druhů interiéru:  Vzhledem k tomu, že je nabídka firmy Sconto velmi široká, není možné zde vyjmenovat všechny její  produkty.  Pokud se pokusíme celou nabídku vymezit alespoň všeobecně, jedná se především o vybavení obývacích pokojů do kterého spadají  sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky.  Vybavení ložnic zahrnuje nabídku matrací, roštů, včetně vybavení dětských pokojů.  Samozřejmě nechybí ani nabídka nábytku kuchyňského včetně doplňků. Tato polovina sortimentu spadá do tzv. „klasické výbavy“ rodinných domků a bytů. Sconto ale prodává a vyrábí stejně tak kvalitní  kancelářský nábytek, vybavuje  koupelny a zabývá se i prodejem drobného butikového zboží. Člověk zde tedy najde vše od nábytku do všech bytových prostor přes vybavení kanceláří až po malé drobnosti a doplňky, které ještě víc obohatí buď zcela nově zařízený byt, či oživí  interiér starší.

Ten, kdo v prodejně Sconto nábytek ještě nikdy nebyl, asi netuší, jak obrovské prostory taková prodejna má:  prodejní plocha měří přes neuvěřitelných 8500 m2 a vysokoregálové sklady nejsou o moc menší , protože mají  5000 m2. V těchto skladech se nachází zboží, které se nejen uskladňuje, ale zároveň již  čeká na své odběratele. V každém skladu je více než 10.000 kusů zboží.

A co je vlastně největší devizou firmy Sconto? Jak už bylo zmíněno, jedná se o obrovské výběrové spektrum  sortimentu v oblasti nábytku a jeho doplňků. Zákazníkovi se dostane služeb na odborné úrovni, do nichž patří i kvalitní poradenské služby. Většinu zboží je možné koupit ihned na místě bez dlouhého čekání. V prodejně je možné si domluvit odvoz zboží přímo domů. Veškerá nabídka společnosti Sconto se prodává za velmi příznivé ceny, a přitom jí to neubírá na kvalitě. Všechny tyto skutečnosti Sconto plní do puntíku a právě proto je jednou z nejúspěšnějších firem v této oblasti u nás.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články