Máte i vy pojištění bytu a domácnosti? Sjednejte si jej z pohodlí vašeho domova

vydáno 28.08. 2020 • Tipy a rady

Mít dobré pojištění je základ. Pro všechny případy nečekaných situací, které píše sám život, pak máte jistotu, že bude vše rychle a bez problémů vyřešeno. Pojištění domácnosti dnes můžete sjednat z pohodlí vašeho domova. Potřebujete proto pouze znát jen jediný údaj.

Pojištění domácnosti

Pojistit si svůj dům, byt, chalupu nebo nemovitost ve stavbě nikdy nebylo jednodušší. Pro sjednání pojištění bytu a domácnosti potřebujete znát pouze obytnou plochu v metrech čtverečních. To jediné vám stačí, abyste si mohli sjednat pojištění vašeho majetku, které vám navíc zdarma zajistí i pojištění občanské odpovědnosti pro všechny členy vaší společné domácnosti. Budete tak kryti nejen pro případ, že by se něco stalo s vaším bytem, ale i když nechtěně způsobíte škodu někomu jinému.

Občanská odpovědnost zdarma k pojistce

K pojistce vaší domácnosti získáte navíc zcela zdarma pojištění občanské odpovědnosti, a to pro všechny osoby i zvířata, co s vámi žijí ve společné domácnosti. Budete tak chráněni pro případ, že by například vaše dítě nechtěně způsobilo škodu na majetku někomu dalšímu nebo vy jste například svou sportovní aktivitou způsobili škodu na zdraví jiné osobě. Dobré pojištění je velká životní výhra. Při nečekané situaci jste vždy kryti.

On-line pojištění

Pojistka domácnosti kryje celou řadu nemovitostí: od rodinného domu přes nemovitost ve stavbě, trvale i rekreačně obývanou domácnost, vybavení kanceláře nebo ordinace, až po garáže a bazény. Pojistit domácnost on-line přináší celou řadu výhod: ušetříte tak nejen za pohonné hmoty cestou na pobočku, ale především váš čas. Navíc máte dostatek času na důkladné prozkoumání pojišťovací smlouvy.

Pojištění majetku kryje všechny běžné události, jakými je rozbití skla z jakékoliv příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, pojištění elektroniky nebo odcizení stavebních součástí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články