Jak vypadá vysněný byt uprostřed hlavního města? Máme odpověď

vydáno 20.06. 2020 • Tipy a rady

Zeptali jsme se našich respondentů, jak by měl vypadat vysněný byt, který by si přáli obývat. Dostalo se nám jasných odpovědi. Souhlasíte s nimi i vy?

Nové bydlení je priorita

Téměř všichni respondenti uvedli, že by si jako vysněný byt představovali bydlení v nově postavené budově. Jako důvod uváděli předchozí negativní zkušenosti se starými bytovými jádry nebo nevyhovující zázemí. Například projekt byty Praha 3, který právě vzniká, nabízí bydlení v klidné lokalitě u parku, a kromě dostatečného zázemí jednotlivých bytů nabízí i dostatek parkovacích míst.

Klid a zároveň blízko dění

Dalším přáním respondentů bylo, aby se jejich bydlení nacházelo v centru města, ale zároveň aby splňovalo základní požadavek: blízkost zeleně a klidná lokalita. Právě vznikající projekt bydlení na pražském Žižkově splňuje tyto požadavky dokonale. Zatímco si můžete užívat výhled do zeleně a bezpečí klidného bydlení v naprosto nově vznikající lokalitě, stále se nacházíte v samotném srdci hlavního města, a tudíž to máte do centra dění jen kousek. Moderní architektura jen doplňuje vysoké standardy dnešních požadavků na bydlení.

Všechno kousek od bytu

Posledním z důležitých bodů, které respondenti zmiňovali, byla dostupnost běžné občanské vybavenosti. Někteří dokonce zmiňovali, že je život na periferii úplně vyčerpává. Přáli by si proto byt, kde by to měli do obchodu i do kina jen kousek. Navíc by se lokalita nacházela v blízkosti školy, a také by si přáli, aby je obklopoval kousek krásné přírody. To vše nově stavěné byty na Žižkově splňují. Byty u parku na Vackově se zdají jako ideální řešení městského bydlení. Lokalita dostává zcela nový rozměr. Žižkov se proměňuje ve velmi reprezentativní lokalitu pro městské bydlení.

A co vy? Souhlasíte s našimi respondenty? Vyslovili i vaše přání spojená s vlastním bydlením?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články