Vyzkoušejte ekonomicky nenáročné ohřevy vody!

vydáno 13.04. 2015 • Domácnost

Moderní průtokový ohřívač vody vám zajistí nejekonomičtější způsob ohřevu vody pro vaše domácnosti i různá zařízení zaměřená na ubytování, rekreaci a zdravotnictví.

Přímý ohřev vody vyjde levněji

Díky průtokovým ohřívačům můžete ušetřit peníze, i když je jejich příkon mnohdy vyšší. Příprava teplé užitkové vody totiž vyjde levněji v porovnání s bojlerem – tedy s elektrickým akumulačním ohřevem. Finanční přednosti zjistíte již během několika prvních měsíců používání. Dalším plusem je nenáročnost na prostor, instalaci a zapojení. Ohřívač vody můžete umístit všude, kde budete potřebovat teplou vodu – na chalupu, do koupelny, na toaletu, do kuchyně, pod umyvadlo, pod dřez, do skříňky v kuchyňské lince apod.

Ekologické a jiné výhody

Ohřívače vody se hodí k doplnění centrálního ohřevu vody. Dají se využívat krátké rozvody vody a tím se snižují náklady. Průtokové ohřívače vody rovněž šetří životní prostředí. Elektrické ohřívače vody Mirava se nabízí v několika řadách. ME zastupuje malé průtokové ohřívače s nízkotlakou armaturou pro jedno odběrové místo. Jednoduše je umístíte tam, kam potřebujete. Instalaci lze provádět v těsné blízkosti odběrného místa a minimalizovat tak tepelné ztráty v dlouhých rozvodech vody. Nevytváří se energeticky náročné zásoby teplé vody a spotřebovává se jenom energie potřebná k momentálnímu využití vody.

Prostorový termostat umí regulovat teplotu v místnosti

Prostorové termostaty jsou zařízení využívaná pro regulování teploty v místnosti. Používají se k regulaci nejen topného, ale i chladícího systému. Prostorový termostat má drátové nebo bezdrátové připojení k řídící jednotce. K dostání je několik druhů vhodných do kanceláří nebo k instalaci ve vašich domovech. K výhodám většiny termostatů patří možnost nastavení teploty od 5 do 35 °C. Napájení se zajišťuje elektrickou sítí. Kromě základních modelů termostatů si lze opatřit elektronické prostorové termostaty s týdenním režimem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Domácnost'
Tipy na jiné články