Poraďte si s venkovní párty na jedničku!

vydáno 29.05. 2018 • Zahrada

V létě budete slavit životní jubileum a chcete to udělat ve velkém stylu. Pozvánky pošlete přátelům i rodině, bude vás třeba i několik desítek. Uspořádat takovou oslavu je jednoduché pouze tehdy, když se budete držet osvědčených rad a pravidel. V opačném případě hrozí fiasko. Seznamte se s těmi nejdůležitějšími a při přípravě se nebudete stresovat, ale bavit!

Dokonalé zázemí díky stanům

Největším strašákem každé venkovní párty je počasí. I když se ve zprávách dušovali, že bude krásně, nevěřte tomu. Počasí je vrtkavé a nikdy nevíte, jak nemile vás překvapí. I několikaminutový déšť dokáže oslavu zlikvidovat. Je zásadní být připraven. Dokonalé zázemí, kde budou hosté chráněni před počasím, vytvoříte jednoduše pomocí párty stanů.

Pro klasické oslavy bohatě postačí klasické nůžkové stany. Jejich výhodou je, že se snadno skládají, mají bočnice a dají se na sebe napojovat. Rychle tak vytvoříte jakýkoliv krytý prostor. Existují také robustnější trubkové stany, které se hodí spíše na formálnější akce. Jejich předností je vysoká stabilita, nevýhodou vyšší náročnost při stavbě. Kde je vzít? Kupovat nové by bylo zbytečně finančně nákladné, jako cenově atraktivnější řešení se nabízí pronájem párty stanu. Například u AZ Rent si můžete objednat i dovoz, montáž a demontáž stanů.

Jídlo podle gusta a další vychytávky

Nevymýšlejte nic složitého, na venkovní párty se nejlépe hodí grilované pochoutky. Téměř žádné starosti s jídlem nebudete mít, pokud vsadíte na velký gril a připravíte sele. Hodí se mít i malý gril, na kterém připravíte klobásky, steaky a zeleninu.

Vy jako oslavenec zapomeňte na to, že budete trávit večer právě přípravou jídel. Na to si domluvte lidi. Nemáte gril a nechce se vám do něj investovat? I v tomto případě dokáže pomoci půjčovna party stanů AZ Rent. Koukněte na její nabídku a vyberte si.

A co ještě zařídit? Připravte zábavu pro dospělé i děti, perfektní je třeba hra Activity. Uspořádat můžete i soutěž o nejlepší drink (inspiraci na recepty najdete zde), připravit karaoke, vymyslet soutěž v recitování básní na zadané (třeba i erotické) téma a další. Co se týče další výbavy, myslete na repelenty. A kdyby náhodou, připravte pro ty „nejrychlejší“ i nějaké zázemí, kde si budou moci odpočinout…

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zahrada'
Tipy na jiné články