Zajistěte si poklidné a moderní bydlení na Praze 3

vydáno 28.12. 2018 • Tipy a rady

Praha není jenom rušná metropole plná turistů a neustálého spěchu. Naleznete v ní také nespočet míst, kde se žije stejně poklidným způsobem, jako v ostatních městech. Jen musíte vědět, na koho se při hledání obrátit.

Jedním z projektů, který v dohledné době takový druh bydlení nabídne, jsou i byty Na Vackově. Určitě by proto stálo za to dozvědět se o nich několik důležitých informací, jelikož prodej bytů na Praze 3 byl již před časem spuštěn a díky tomu se pár z nich, které mohly v budoucnu patřit klidně i vám, z nabídky vytratilo.

Něco málo o lokalitě, ve které se byty nacházejí

Při pohledu na mapu, která umístění bytů Na Vackově vyznačuje, je jasné, že o občanskou vybavenost nemusejí mít noví majitelé absolutně žádný strach. V dosahu bydliště se tedy nachází pošta, školy, školky, sportovní areály, restaurace, památky, MHD, nákupní střediska a mnohé další služby pro spokojené bydlení.

Všechny výše zmíněné body seznamu patří do základních životních potřeb každého člověka, takže je určitě dobře, že je byty Na Vackově všechny splňují.

Lokalita, ve které se projekt nachází, kombinuje klid a živoucí město, což je v poslední době zákazníky velmi vyhledávané.

Co projekt bytů Na Vackově nabízí?

Obytnou zónu bude tvořit pět objektů, které nabídnou dohromady 342 nových bytů a ateliérů. Dále se pak k nabídce počítá i pět nebytových prostor. Všechny zmíněné byty se budou co do velikosti pohybovat mezi 1+kk až 5+kk. To je opravdu široká škála, ze které si zákazník může vybrat své vysněné bydlení.

Dokončení prvních tří budov o 160 bytech se plánuje již na rok 2020, zbylé objekty se pak konce prací dočkají na přelomu roku 2020/2021, přičemž klientům budou předány právě až v roce 2021.

Nepropásněte proto svojí šanci a prohlédněte si nabídku, kterou pro zákazníky připravil rezidenční projekt Na Vackově, ještě dnes!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články