Všude dobře, v nových bytech v Praze nejlépe!

vydáno 02.07. 2015 • Tipy a rady

Jen málokdo vydrží celý život na jednom místě. Pokud jste došli k závěru, že vám stávající bydlení nevyhovuje a hledáte nový byt, upřete svou pozornost na novostavby v Praze. Hlavní město nabízí rozmanité prostředí, ve kterém si přijdou na své milovníci aktivního života, jakožto i lidé toužící po klidu. Ať už patříte do té či oné skupiny, mohly by vás zaujmout developerské projekty, za kterými stojí společnost Finep. Přední český developer nabízí široké spektrum nových bytů, které vyrostly v atraktivních lokalitách.

Jak má vypadat kvalitní bydlení?

Perfektním příkladem kvalitního bydlení, které plně odpovídá vysokým standardům moderní doby, jsou nové byty v Praze 5. V průběhu minulých let zde vyrostl projekt Britská čtvrť, o jehož popularitě svědčí i to, že se průběžně realizují další etapy. V současné době jsou na prodej byty v rámci IV. Etapy a družstevní byty Praha, které se do prodeje dostávají právě nyní.

Pražské Stodůlky jsou atraktivní hned z několika důvodů. Ruku v ruce s nadstandardním vybavením bytů jde i bezpečnost a komfort rezidentů. Za zmínku stojí kamerový systém v podzemních garážích nebo bezbariérový výtahy.

Samozřejmostí je i perfektní občanská vybavenost a dostupnost do ostatních městských částí. Nový vstup do metra je vzdálený necelou minutu chůze od objektu. V bezprostředním okolí je dostatek zeleně, sportoviště, zdravotnická zařízení a další důležité služby.

Nepřehlédněte ani další projekty

V developerském projektu Britská čtvrť najdou útočiště mladé páry, rodiny s dětmi i starší lidé. Na druhou stranu zdůrazňujeme, že vysoký standard najdete i u ostatních developerských projektů. Neméně kvalitní bydlení nabízí oblíbený bytový projekt Prosek Park nebo IV. etapa projektu Nad Přehradou, kde byla třetina bytů vyprodána týden po spuštění. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.finep.cz, kde najdete všechny developerské projekty Praha, které jsou aktuálně v nabídce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články